Půjčky ze soukromých zdrojů

Napsal admin • Oct 11th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Půjčky ze soukromých zdrojů jsou půjčky, které poskytují hlavně soukromé osoby a téměř vždy jsou tyto půjčky jištěné směnkou.

Úvěry a půjčky ze soukromých zdrojů

Někteří lidé chtějí zhodnotit své peníze a tak nabízejí půjčky ze soukromých zdrojů. Díky těmto půjčkám běžným lidem, se jim zhodnocují jejich volné peníze. Tyto půjčky mývají vysoké úroky, takže peníze se jim docela dobře zhodnotí.

Soukromé osoby

Soukromé osoby nabízejí svoje půjčky od soukromých osob ze svých soukromých zdrojů. Soukromé osoby dnes často operují i na internetu, takže si můžete dohledat jejich aktuální nabídky i přes internet.

Půjčky ze soukromých zdrojů na směnku

Půjčky ze soukromých zdrojů jsou téměř ve 100 procentech případů jištěné směnkou. Soukromé osoby se bojí o svoje půjčené peníze a tak používají k zajištění směnku. Směnka jim dává větší bezpečí a proto jsou pak ochotné půjčit téměř každému. Tedy i lidem, kteří mají hodně nízké příjmy nebo nějaký ten zápis v registru dlužníků. Vždy je to ale kompenzováno doslova astronomickým úrokem.

Za směnku ručíte celým majetkem

Je důležité vědět, že za to, že splatíte takovou půčjku na směnku ručíte celým svým majetkem. Tedy jak nemovitým majetkem (byt, dům atd), tak nemovitým majetkem (peníze, akcie atd.).Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku