Půjčky pro začínajicí podnikatele

Napsal admin • Oct 11th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Představíme si jednotlivé půjčky pro začínajicí podnikatele. Zaměříme se na jak na bankovní půjčky, tak půjčky od kampeliček. Probereme ale i nebankovní půjčky od nebankovních společností.

Začínáme podnikat a potřebujeme peníze

Začátky každého podnikání jsou vždy těžké. Musíte tomu obětovat nejen hodně času, ale musíte také někde sehnat peníze do začátku podnikání. Přece jen na rozjezd podnikání jsou potřeba i nějaké peníze. Pokud nemáte peníze našetřené, tak můžete využít různých půjček. Níže si postupně představíme různé půjčky od finančních institucí.

Bankovní půjčky pro začínajicí podnikatele

Pokud si budete brát půjčky pro začínajicí podnikatele, tak je nejlepší to prvně zkusit u klasických bank. Banky nabízejí vždy nejlepší podmínky pro půjčky pro podnikatele. Jako začínajicí podnikatel, však budete muset ručit nějakou nemovitostí či jiným majetkem. Jinak mám obavu, že vám banky nepůjčí. Banky totiž často vyžadují podnikatelskou historii, kterou nemůžete mít, když teprve začínáte.

Úvěry a půjčky pro začínajicí podnikatele od kampeliček

Pokud neuspějete jako začínajicí podnikatel u banky, tak jako druhou možnost bych určitě volit půjčky pro začínajicí podnikatele od kampeliček (někdy se říká družstevní záložny). I tady bude třeba ručit nějakou nemovitostí a roční úroky budou o něco vyšší než u bank. V jejich nabídkách je i dlouhodobý úvěr.  Ale určitě né o moc.

Nebankovní půjčky pro začínajicí podnikatele

Poslední a nejméně výhodnou variantou jsou půjčky pro začínajicí podnikatele. Jsou sice poskytnuty většímu procentu začínajicích podnikatelů, ale podmínky jsou často hodně nevýhodné. A nebankovní půjčky bych si na rozjezd podnikání určitě nebral.Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku