Půjčky od soukromníků

Napsal admin • Oct 11th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Půjčky od soukromníků jsou půjčky, které nabízejí soukromé osoby. Nabídky a inzeráty těchto půjček můžete vidět na všechn půjčkových inzertních webech.

Soukromníci, kteří pujčují své peníze

I v Česku působí několik soukromníků, kteří půjčují lidem peníze. Chtějí tak zhodnotit svoje peníze. Tyto půjčky využívají zejména lidé, kteří žádaly o půjčku u bank i nebankovních společnosti. Ale vždy z nějakých důvodů neuspěly. Právě tyto lidé, se pak často obracejí na soukromníky. I když ví, že tyto půjčky bývají hodně drahé.

Jak vysoké bývají půjčky od soukromníků ?

Půjčky od soukromníků jsou většinou soukromínků poskytovány v rozmezí 5 000 Kč až 1 000 000 Kč. U menších částek často nevyžadují ručení. U větších částek pak vyžadují ručení směnkou. U ještě větších částek je třeba si najít ručitele nebo musíte ručit vlatní nemovitostí. Vaše nemovitost pak bude sloužit, jako zástava půjčky.

Roční úroky u soukromých půjček

Roční úroky bývají u těchto soukromých půjček od soukromníků opravdu hodně vysoké. Počítejte s tím, že mohou být až 3x vyšší než úroky u nebankovních půjčkek. A to už i nebankovní půjčky bývají hodně drahé. Je tedy hned na první pohled vidět, že je jedná o opravdu drahé půjčky.Doporučoval bych si tyto půjčky vůbec nebrat. Studenti pak mohou využít výhodné studenské půjčky, které mají dobrý úrok.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.